Samsung WF8590NLW8 відгуки власників, технічні характеристики і якість прання

Samsung WF8590NLW8: відгуки власників, технічні характеристики і якість прання

Пральна машина за останні кілька років перетворилася з розкоші в необхідність. Ціни на даний вид техніки знизилися, на ринку з'явилися ультрабюджетні моделі, які може дозволити собі практично кожен. Однією з них є Samsung WF8590NLW8, відгуки про яку допоможуть визначитися, чи гідна вона займати місце в квартирі. Однак, для початку варто ознайомитися з основними характеристиками цієї пральної машини, щоб зрозуміти, чи вистачить її для поточних потреб.

Дану машину не можна назвати компактною, оскільки вона призначена для прання великої кількості білизни, і має барабан значного обсягу. Тим не менш, виробник постарався як мінімум наблизити розміри машинки до стандартних. В результаті вона цілком може поміститися навіть в невеликій ванній кімнаті або кухні. Висота становить 850 мм, що приблизно дорівнює стандартному кухонного столу. Таким чином, її можна використовувати як додаткову поверхню, розмістивши на ній кухонну техніку на кшталт мікрохвильовки. Ширина ж не перевищує таку у кухонної мийки, і дорівнює 600 мм. Особливих результатів виробникові вдалося домогтися в плані глибини, знизивши її до рекордних 450 мм. Таким чином, вузька пральна машина Samsung WF8590NLW8 не краде багато місця в кімнаті, і цілком здатна розміститися навіть серед проходу. Єдиний момент, що при такому розташуванні варто враховувати місце для комфортного відкриття дверцят.

Зовнішній вигляд

Дизайнери не стали далеко йти від класичного образу пральних машин, поширеного в наш час. Однак, є кілька нюансів, які заслуговують на увагу. Так, в очі відразу ж впадає більша дверцята. Вона стала такою через те, що барабан Samsung WF8590NLW8 був збільшений в діаметрі через невеликої глибини. Тому варто враховувати той факт, що для повного відкриття дверцят перед машинкою має бути простір не менше 550 мм.

Елементи управління виконані у вигляді окремих кнопок, а також великого селектора режимів. За допомогою цифрового дисплея можна побачити, який режим обраний, а також задати додаткові опції на зразок таймера відкладеного запуску. Особливо це буде корисно тим, хто працює з раннього ранку і до пізнього вечора, але при цьому не хоче дратувати сусідів звуком запущеної пральної машини в такий час.

Додаткові світлодіодні індикатори, опис призначення яких є в інструкції до Samsung WF8590NLW8, відображають прогрес виконання програми і допомагають побачити приблизний залишок операцій до її закінчення. Кожен з них відзначений легко впізнаваною піктограмою.

Основні характеристики

Мабуть, головним параметром будь-якої пральної машинки можна назвати її максимальне завантаження. Для цієї моделі вона становить 6 кг у разі прання бавовняних речей, що вище середнього значення в порівнянні з пропозиціями інших виробників. Цього має вистачати навіть для великої родини з 4 чоловік і більше.

Машинка є досить економічною. Згідно із заявою виробника, її клас позначається літерою «А», що є практично максимальним показником ефективного витрачання ресурсів. Це означає, що під час виконання програми пральна машина Samsung WF8590NLW8 використовує порівняно невелику кількість води, а також економно витрачає електроенергію.

Користувачеві на вибір пропонується 8 програм для прання різного типу одягу. Є можливість налаштовувати швидкість віджиму, при цьому максимальне значення становить 1000 обертів на хвилину.

При замовленні машинки варто погодитися на опцію доставки до дверей, оскільки вага самого апарату без упаковки дорівнює 53 кілограмам. Він обумовлений більш важким баластом, який дозволяє знизити вібрацію і шум під час віджиму і прання.

режими прання

Як вже говорилося вище, користувач може вибирати підходящий варіант з 8 передбачених режимів. Основні з них призначені для видалення побутових забруднень з чотирьох видів тканин – синтетики, вовни, бавовни і ніжних дитячих речей. Якщо потрібно більш інтенсивне прання, то застосовується довга програма, призначена для виведення плям. Згідно з інструкцією до пральної машини Samsung WF8590NLW8, виробник не рекомендує використовувати її для прання вовняних речей.

Коротка програма допомагає прополоскати речі із застосуванням кондиціонера. Вона може бути корисна, якщо одяг залежалася в шафі, і їй потрібно надати свіжості. Таке часто буває, коли потрібні речі дістаються на початку нового сезону. При необхідності можна вибрати просте полоскання, або ж тільки віджимання. Остання функція корисна, якщо потрібно різко перервати програму прання і злити воду.

Особливості прання різних тканин

Не варто забувати, що різні види тканини поводяться інакше при контакті з водою. Так, віджимання вовняних виробів рекомендується робити на знижених оборотах, інакше вони можуть зіпсуватися, змінивши свою форму. Також речі, виконані не з бавовни, по-різному вбирають воду, через що варто враховувати максимальне завантаження. Для дитячої білизни, враховуючи характеристики Samsung WF8590NLW8, вона становить 3 кг, для вовни – 2 кг, а для синтетичних тканин – 2,5 кг.

При бажанні можна скористатися запатентованою технологією іонізації води для прання. Це окремий режим, який називається Silver Wash. Як стверджує виробник, при його включенні вода насичується іонами срібла, які мають антибактеріальний ефект, що має позитивно позначитися на якості прання.

технологічна конструкція

У даній машині застосовується прямий привід, що говорить про відсутність пасової передачі. Цей момент є незаперечним плюсом, оскільки дозволяє їй працювати довше без потреби в ремонті. Ремінь може розтягуватися, прослизати, і в результаті рватися, а також додавати небажаний шумовий ефект.

Барабан виконаний з міцного пластику. Хоча деякі вважають таку конструкцію ненадійною, сучасні види пластмас доводять зворотне. Згідно відгуками покупців про Samsung WF8590NLW8, він стійкий до подряпин і пошкоджень, якщо, звичайно ж, не намагатися завантажувати в «пралку» цеглини. Але при цьому барабан не може окислюватися і іржавіти, а також на ньому не накопичується осад у вигляді накипу.

Виробником реалізована часткова захист від протікання. Тому в межах одного прання навіть при виникненні несправності шанс залити підлоги і затопити сусідів прагнути до нуля.

Захист від випадкового втручання і дітей

Для того, щоб не збити режим прання і програму, передбачена можливість блокувати елементи управління. Якщо затиснути одночасно будь-які дві кнопки на три секунди і більше, панель управління стане неактивною. Реагувати на натискання буде тільки кнопка пуску програми. Таким чином, дитина не зможе перешкодити роботі пральної машини, навіть якщо добереться до панелі. Селектор режимів також відключається.

Якщо ж в процесі прання виникне помилка, то її номер можна буде побачити на цифровому дисплеї Samsung WF8590NLW8. За цим кодом її легко знайти в спеціальному додатку до інструкції і усунути самостійно або за допомогою майстра.

Додаткові режими і особливості

Серед інших корисних функцій можна виділити датчики, які здійснюють контроль за рівномірним розподілом білизни в машині. Завдяки ним знижується рівень шуму під час прання, а також зменшується вібрація. За заявами виробника, максимальний шум при активній пранні може досягати 60 дБ, а при віджиманні на максимальних обертах – 74 дБ. Ці показники приблизно рівні гучній розмові, тому не будуть дратувати і заважати, навіть якщо перебувати з машинкою в одній кімнаті під час роботи програми.

Ще один корисний датчик – це стеження за піноутворенням. Щоб запобігти протікання і забруднення передньої панелі, машинка постійно стежить за рівнем піни. Як показують відгуки про Samsung WF8590NLW8, якщо миючий засіб було підібрано невірно і дуже сильно піниться, при досягненні критичної позначки виконання програми буде припинено, поки піна не вляжеться, після чого прання продовжиться в штатному режимі.

енергоефективність

Як вже говорилося вище, дана машинка має клас енергоефективності «А». У цифрах це виглядає наступним чином:

  • під час роботи споживана енергія становить приблизно 170 ват на годину на один кілограм білизни, (в залежності від його типу і необхідної температури води цей показник може трохи коливатися);
  • на найдовший цикл прання витрачається максимум 48 літрів води;
  • у всіх режимах при використанні відповідного типу миючого засобу рекомендована температура не перевищує 60 градусів, що знижує час роботи електрообігрівача.

Позитивні відгуки про модель

Ознайомившись з характеристиками машинки і переконавшись, що вона підходить для задоволення сімейних запитів, слід також дізнатися, що думають про неї ті, хто вже користується нею певний час. Допомогти в цьому можуть відгуки покупців про пральну машину Samsung WF8590NLW8, залишені ними в мережі. Якщо вибрати з них основні позитивні моменти, можна прийти до наступних висновків щодо експлуатаційних якостей та інших плюсів:

  • Порівняно невисока вартість. Пральна машинка відноситься до розряду бюджетних, що дозволяє придбати її навіть тим, хто не хоче витрачати на це занадто багато грошей і завдавати удару сімейному бюджету.
  • Простота настройки. Всі режими максимально докладно розписані в інструкції і не вимагають особливих навичок для настройки. Додаткові опції відзначені зрозумілими піктограмами, які можна розібрати навіть без попереднього читання призначеного для користувача керівництва.
  • Висока надійність. У мережі можна знайти багато відгуків про Samsung WF8590NLW8 від людей, що використовують цю машинку на протязі довгого часу. Вона володіє всіма необхідними параметрами, щоб працювати без збоїв, включаючи безременную передачу крутного моменту від двигуна на барабан.
  • Можливість відстрочити початок прання. Багато гідно оцінили цю особливість. Особливо вона припала до смаку жителям невеликих міст, які стикаються з проблемою подачі води за розкладом.
  • Компактні розміри. Незважаючи на те, що машинка може прати одночасно велику кількість білизни, вона не займає багато місця і здатна поміститися в невеликій кухні або ванній кімнаті квартири-студії.

Це далеко не повний перелік переваг, але при цьому і їх цілком достатньо, щоб гідно оцінити дану модель. Однак, у неї, як і у будь-якої техніки, є деякі недоліки, які також варто враховувати перед покупкою.

Негативні моменти у відгуках

Негативні моменти у відгуках зустрічаються досить рідко, але іноді вони досить критичні. Так, деякі користувачі в своїх відгуках про вузьку пральній машині Samsung WF8590NLW8 вказали, що зіткнулися з поганою фіксацією дверець відразу після покупки. Дана несправність усувається виробником по гарантії і швидше за все є недоліком контролю на виході з конвеєра. Більш того, перевірити, чи присутня вона в конкретному екземплярі машинки можна безпосередньо при покупці або під час установки.

Решта користувачів згадували у переліку недоліків підвищений шум під час віджиму великогабаритних речей на високих оборотах. При пранні такого виду білизни машинка не може коректно розподілити його по барабану, через що і виникає вібрація, погасити яку не може навіть досить важкий баласт. Цей момент варто враховувати при пранні постільних комплектів для двоспальних ліжок, а також важких курток.

Машинка відмінно підходить для покупки сім'ям, у яких є потреба в пранні великої кількості білизни. Згідно відгуками, Samsung WF8590NLW8 дозволяє економно витрачати ресурси, що знижує витрати на комунальні послуги та миючі засоби. Під час прання техніка не видає занадто гучних, дратівливих звуків. За рахунок компактності її можна розмістити в будь-якій квартирі або невеликому будинку.

Як відзначають користувачі в своїх відгуках, машинка відрізняється підвищеною надійністю і простотою, тому вона може стати незамінним помічником для літніх, яким складно довго розбиратися в сучасній техніці.