Протікає зливний бачок унітазу через клапан зливу причини, що робити

Протікає зливний бачок унітазу через клапан зливу: що робити

У ситуації, коли протікає зливний бачок унітазу через клапан зливу, дуже важливо виявити першопричину проблеми. Тільки грамотна діагностика поломки дозволить самостійно усунути несправність в короткі терміни.

Протікає зливний бачок унітазу через клапан зливу: причини

Причиною банального переповнення бачка є втрата еластичності або деформація гумової прокладки і нещільне перекриття водного потоку, а також недостатнє прилягання елемента до вихідного отвору. Менш часто переповнення бачка провокує вихід з ладу клапанної шпильки, що утримує поплавок або поява в клапані тріщин.

Металеві елементи кріплення в процесі експлуатації іржавіють, а пластикові болти часто лопаються, що також може викликати протікання зливного бачка унітазу.

Причиною протікання іноді є прийшла в непридатність гумова груша, яка в результаті тривалого використання стала нееластичною, загрубіла або помітно змінила свою стандартну форму.

Протікання унітазу можуть бути наслідком перекосу або значного зсуву важеля, який утримує поплавок, а також результатом розгерметизації стиків при деформації ущільнювальної гуми.

Що робити

У більшості випадків впоратися з проблемою допомагає обережний підгин важеля і заміна обламаної фіксує шпильки новим елементом або мідним дротом, з подальшою установкою нового клапана. У складних випадках заміну підлягає вся арматура зливного бачка.

Міняти зламаний обмежувач зливу води в унітазних бачку бажано разом з яка прийшла в непридатність старою грушею.

Заміна металевих або пластикових болтів зажадає терпіння. В цьому випадку перекривається подача води, зливається вся рідина з бачка, відкручується гнучка підводка, після чого всі кріплення і гумова прокладка замінюються новими елементами.

Будь-які проблеми, пов'язані з протікання в сантехнічних пристроях, потребують негайних рішеннях. Тільки в цьому випадку можна запобігти значний перевитрата води і попередити фінансові втрати.